Galerie foto - Tineri pentru Tineri 2012

31-12-2012

A mai trecut un an plin de activitate. În 2012, am reusit să facem 29.780 de fotografii din activități, ceea ce arată clar că nu am stat degeaba.

Anul 2013 se anunță a fi plin de evenimente la care ne dorim să ne fiți alături.

Iată doar câteva dintre planuri:

  • activitate în liceele din 15 județe cu programul Educație pentru Viața de Familie;
  • activități în afara școlilor, cu ocazia Zilelor Internaționale;
  • campanie de vară în Costinești;
  • o serie de campanii și concursuri organizate în cadrul programului Educație pentru Sănătate

Ne propunem să ne depășim limitele. Pentru cei care vor să conteze!

Click pe pozele de mai jos, te vor redirecționa spre albumele cu imagini de la activitățile din 2012. Fiecare poză te trimite spre un alt album.

Galerie foto - Tineri pentru Tineri 2012Galerie foto - Tineri pentru Tineri 2012

Taguri

anonim, la data 23-11-2012 si ora 5:24 pm a scris:

cand se vor afisa toate pozele aici?

Dan, la data 25-11-2012 si ora 2:55 pm a scris:

Bună ziua,

Pozele le veți găsi dacă dați click pe cele 2 poze din articol. Ele vă vor conduce către galeria noastră de poze!

O zi bună!

anonim, la data 27-11-2012 si ora 8:22 pm a scris:

Buna!!! M-am uitat prin poze,dar pe cele din urziceni nu le gasesc!!!

anonim, la data 27-11-2012 si ora 8:42 pm a scris:

ai putea sa ma ajuti sa le gasesc? sau nu s-au incarcat inca?

Dan, la data 03-12-2012 si ora 3:47 pm a scris:

Bună ziua,

Pentru localizarea lor mai ușoară ar fi util să știm măcar data la care au fost făcute pozele la care vă referiți. Ele sunt încărcate cât mai repede după data activității și se regăsesc și pe profilul nostru de facebook.

Mulțumim!

anonim, la data 04-12-2012 si ora 8:43 pm a scris:

Activitatea s-a desfasurat intre 16 si 18 noiembrie 2012.M-am uitat acum si pe facebook.Observ ca sunt multe foldere cu poze din multe orase. Dar…. din Urziceni nimic! Exista posibilitatea ca pozele sa nu fi fost trimise?

Dan, la data 05-12-2012 si ora 11:12 am a scris:

Bună ziua,

Într-adevăr, de la cursul din 16-18 noiembrie din sucursala Ialomița nu sunt postate poze deoarece nu au fost trimise. Având în vedere volumul mare de poze care ne parvin este destul de greu de observat ce evenimente ne lipsesc. De asemenea, există posibilitatea să nu fi fost făcute poze.
Vă invităm să urmăriți în continuare pagina de facebook; dacă vom avea respectivele poze, acolo vor fi publicate prima oară.

Mulțumim pentru înțelegere,
Echipa TpT

anonim, la data 13-12-2012 si ora 4:48 pm a scris:

Poze au fost facute insa nu au fost trimise.Pacat!!!

mihai, la data 07-01-2013 si ora 3:35 pm a scris:

Salut,
Pai hai sa ne mobilizam si sa le trimitem. La cine sunt? :)
Mihai