Cabinet dermatologie CHIRVASE GH CARMEN - Radauti /Suceava

07-01-2010

Oraşul: Radauti;

Telefon: 0230/564067;

Strada: Granicerilor;

Nr: 11;

Bloc: -;

Scara: -;

Apartament: -;

  • Dacă ai fost la acest cabinet şi vrei să împărtăşeşti şi altora experienţa ta, poţi folosi opţiunea de comentarii de mai jos.
  • Dacă deţineţi/ lucraţi la acest cabinet şi doriţi să adăugaţi sau modificaţi informaţii din cadrul acestui post, vă rugăm să ne scrieţi la redactia@y4y.ro.

anca, la data 18-03-2013 si ora 12:55 pm a scris:

vreau si eu o programare,doar spuneti-mi in ce zi se poate?

Dan, la data 18-03-2013 si ora 1:46 pm a scris:

Bună ziua,

Pentru astfel de informații vă rugăm să apelați la numărul de telefon afișat.

O zi bună,
Echipa TpT

anca, la data 20-03-2013 si ora 3:53 pm a scris:

am sunat la nr respectiv de telefon si mi s-a raspuns la spital…

mariana, la data 02-02-2014 si ora 11:29 am a scris:

Buna ziua…sotul meu are pe fata vinisoare rosii vizibile,si din ce in ce sunt mai multe…spuneti-mi se poate treata?cum si in ce consta tratamentul,cat costa?…multumesc!

Dan, la data 03-02-2014 si ora 11:03 am a scris:

Bună ziua,

Pentru a primi un diagnostic și un tratament corect vă rugăm să efectuați un consult medical specializat.

Toate cele bune,
Echipa TpT

Dana, la data 15-03-2014 si ora 6:46 pm a scris:

Buna ziua, vreau sa ma ajutati va rog frumos am o pata pe nas aproape de varfu nasului si este foarte vizibila este din urma unui cos si nu mi se mai duce, cum pot sa o tratez? Daca puteti sa-mi ziceti o crema ceva ca numai suport :((

Dan, la data 16-03-2014 si ora 12:14 pm a scris:

Bună ziua,

Vă rugăm să consultați un medic cu privire la problema dumneavoastră pentru a primi tratamentul corespunzător.

Toate cele bune,
Echipa TpT

Dana, la data 18-03-2014 si ora 5:28 pm a scris:

Pff dar nu prea am posibilitatea de asta, macar imi puteti spune o crema ceva pentru petele post-acnee? Va rog frumos :(

Dan, la data 19-03-2014 si ora 2:38 pm a scris:

Bună ziua,

Din păcate nu putem prescrie sau sugera tratamente. Pentru a defini cu siguranță natura petei este necesar un consult, și în funcție de asta se va prescrie un tratament de către medic, deoarece doar așa vă puteți asigura ca respectivul tratament nu vă va provoca reacții adverse.

Toate cele bune,
Echipa TpT

Lisa, la data 24-03-2014 si ora 1:47 pm a scris:

nu este nici un cabinet de dermatologie la aceasta adresa, este un cabinet de analize, am fost eu astazi…langa lac este o casa portocalie si acolo este dermatologia

Nico, la data 24-08-2015 si ora 9:43 am a scris:

Bună! Cât costă o vizită la dermatolog?